אודות מרכז אלון

אחרי כ 20 שנות טיפולים בקליניקות הפרטיות שלנו, הקמנו את מרכז אלון, כדי לתת מענה לתופעות המטרידות של אמצע החיים, כולל תופעות של טרום אמצע החיים ואמצע החיים אצל נשים וגברים.

אלון הירשברג

DIP. ACU , מומחה ברפואה סינית, מוותקי המורים בארץ
מטפל בדיקור סיני בשיטה אנרגטית ייחודית, ומשלב צמחי מרפא תזונה, הילינג ודמיון מודרך לריפוי הוליסטי.
מעל 20 שנה מטפל במרפאות פרטיות בתל-אביב בכרכור ובירושלים.
אלון הינו בעל ניסיון טיפולי במגוון בעיות רפואיות ובעל התמחות ייחודית בשיטת טיפול אותה פיתח. השיטה משלבת דיקור סיני עם אבחון וטיפול אנרגטי. מעביר תהליכי ריפוי עמוקים בדמיון מודרך לפתרון דפוסים מעכבים.
בוגר המחזור השני במכללת מדיסין במגמת רפואה סינית.
למד את שיטת הגזעים והענפים והתמחה ברפואת ילדים ואבחנת דופק.
מלמד מזה 14 שנה במכללות שונות רפואה סינית, תפקודי נקודות,שיאצו והנחיה קלינית.
מבכירי המורים בארץ לרפואה סינית, מרצה במכללות לרפואה משלימה וכן עורך קורסים ייחודיים להעשרה והתפתחות למטפלים.
מנחה סדנאות להתפתחות אישית, משלב מדיטציית ויפאסנה ותודעה יהודית ליצירת מציאות חדשה, הקשבה ושלום.
חוקר כותב ומרצה על כוחות המרפא במעגל השנה היהודי והסיני.

נאוה הירשברג

מומחית לריפוי רגשי ממוקד, טיפול בחרדות, דיכאון וקשיים בזוגיות.
עוזרת לשחרר תבניות מחשבה העומדות בשורש של בעיה פיזית כדי לעזור בתהליך ההחלמה, ועוזרת לשחרר ולעבד רגשות שמשפיעים על הנפש ויוצרים כאב, חרדות ואי נוחות בגוף, כדי שתוכלו להרגיש ולפעול מתוך שקט וביטחון.
מסייעת להתחבר למקורות העוצמה, כדי שתוכלו לחולל שינויים מעמיקים בחיים, בזוגיות ובעבודה.
מסייעת בשחרור פחדים והתגברות על דיכדוך כדי להגיע לפריחה וביטוי עצמי מלא.
עוזרת להתחבר להנחיה הגבוהה, בשביל לקבל הנחיה ישירה ומדויקת לכל קונפליקט ובעיה ועושה זאת ע"י אבחון מקיף בליווי הנחיה גבוהה.
מביאה לתוצאות של שיחרור עמוק וריפוי, יציאה לדרך חדשה מתוך מקום של חוזק, ביטחון ועוצמה להיות בשלום עם עצמכם ולהגשים מטרות וחלומות.

בנימה אישית

התנועה הראשונה היא הרצון, לפני שמתגלה הרצון אין תנועה, הרצון הוא הכוח המניע והוא שמביא אותנו לחקור, ללמוד, לעזור, לתת לקבל ולחפש משהו נוסף, עומקים ורבדים שעדיין לא השגנו.

רצון גדול וחיפוש הניע גם אותי לכיוון שלא ידעתי את מהותו ואפשר לי לעבור הכשרה מיוחדת ולהגיע לרמה גבוהה של דיוק בטיפול והבנה רחבה ועמוקה של האדם ויחסיו לעצמו, לסביבה ולמקורות הוויתו.

החכמה העליונה בעזרת שליחיה הנאמנים מסרה לי חומר לימוד רב: תובנות חשובות וכלים לטיפול יעיל ומדויק. כיוונה אותי להפיץ את הידע, להיות למורה למטפלים רבים ובעבור כל מי שחפץ לרכוש לעצמו כלים להתפתחות כאדם וכמטפל.

מתוך אמונה באדם וביכולת הריפוי הגלומה בו, בתור מרפא סיני אני מחפש את האדם שמעבר למחלה. מה המטופל צריך, מה חסר לו באמת? ואיך להתאים לו את המענה המדויק. לעתים התשובה היא פשוטה וממש כאן באורח החיים ובנטיות הלב והנפש. לעתים התשובה מורכבת יותר ומצריכה התערבות משמעותית כדי להחזיר את האיזון הטבעי לגוף ולנפש. כל מטופל זוכה למלוא תשומת הלב וההקשבה לדבריו וכן לפעימת הלב בדופק, לסימני הגוף, לחיות בעיניים ועוד.. כל מקרה נחקר לעומק והטיפול מוצע בזהירות ובמינון המתאים. אנחנו מאמינים שהמחלה לא מתחילה במקום שהסימפטומים נמצאים, לכן הריפוי מכוון עמוק יותר ושורשי יותר, למקום שבו חוסר האיזון מתחיל.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אלון: 052-299-5643

  נאוה: 052-320-3407

  מייל: alloncenterclinic@gmail.com

  פרדס חנה, כרכור: הדקלים 183 פרדס חנה

  המרכז: ברודצקי 36, רמת אביב

Pin It on Pinterest

Share This