סיפור מדהים על היכולת של הגוף להרפא

היא הגיעה לטיפול לפני חודשיים, אמרה שאוכלת הכל ולא טוב, וחיה על קפה. חולה בלימפומה של העור במשך עשר שנים עברה 32 הקרנות וסדרות ארוכות של כימותרפיה.
הנגעים בעור החמירו לאחרונה ויצאו בחזה בבטן ובידיים, היא התגרדה כל הזמן ולא נרדמה בלילה, והתנשפה מאד בעליות ובמאמץ קל. היא לקחה מולטיויטמין, אבץ, Q100, פורמולה סינית מיוחדת למחלה שלה והומאופטיה קלאסית. היא הייתה בנקודה שהרגישה צורך בשינוי ובניקוי של הגוף והגיעה למקום הנכון מבחינתי. היא לא עשתה פעילות גופנית כי תנועות לצדדים גרמו לדקירות.
התחלנו בניקוי רעלים שמשמעו הוצאה של כל החומרים המגרים, מעוררי הליחה המעמיסים ומחלישים את הגוף. היא שותה מיץ עשב חיטה, שייק עשיר של ירקות ופירות בהתאמה מדוייקת בשבילה, היא הורידה קפה ולא נגעה בגלוטן ומוצרי חלב. כשחזרה אלי אחרי שבועיים אפשר היה לראות את השינוי בפנים. היא אמרה שמרגישה הרבה יותר טוב, הורידה את הסטטין, הפסיקה עם הלוריואן לשינה כי ישנה טוב יותר. עדיין לוקח זמן להרדם אבל השינה טובה, הגירוד השתפר מאד. היה התקף גירוד אחד בכל השבועיים האחרונים ושאר הזמן לא מתגרדת חוץ מבלילה כשחם מהשמיכה.
מאז היא ממשיכה באדיקות לרפא את עצמה באמצעות התזונה המנקה ומחזקת מאד שקיבלה, ופעם בשבועיים מקבלת דיקור מדוייק שתומך בתהליך על ידי . נגעים בולטים בבטן, בחזה ובידיים מחלימים בהדרגה ובשבוע האחרון העור שהיה מאד מחוספס ולא נקי חוזר להיות חלק.
היא הולכת בקלות ולא מתנשפת בעליות ורוצה לשמור על כל הקסם הזה…

עוד סיפור מדהים על היכולת של הגוף להרפא ועל הכח המרפא של אנרגיית החיים הגלומה במזונות שמסביבנו!

 

סיפור מדהים על היכולת של הגוף להרפא

על ידי בריאות

הרשמה לעדכונים:

Pin It on Pinterest

Share This